0 Opini

Came FERNI F1000 - 230V - ATOMO/SPACE - napęd do bram skrzydłowych - ramię łamane - długość skrzydła do 4m

Came
2999.00 zł
Ilość:
Czas realizacji do 24 godzin Czas realizacji do 24 godzin
Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy
14 dni na zwrot 14 dni na zwrot

W skład zestawu CAME FERNI F1000 SPACE/ATOMO wchodzi:


• 2x siłownik FE40230 230V z 2 wyłącznikami krańcowymi
• 1x centrala sterująca CAME ZF1N
• 1x odbiornik radiowy CAME ATOMO AF43S lub SPACE
• 1x pilot 4-kanałowy CAME ATOMO 4-k lub SPACE 2-k
• 1x komplet fotokomórek DIR 10
• akcesoria montażowe
• karta gwarancyjna

ZESTAW KOMPLETNY I GOTOWY DO MONTAŻU
+ instrukcja montażowa w jęz. polskim, karta gwarancyjna, paragon lub faktura VATnajniższa cena z okresu 30 dni przed wprowadzeniem obniżki - 3799zł


    FE40230 - Siłownik 230V do bram skrzydłowych o maksymalnej długości do 4m i bram z maksymalną odległością pomiędzy zawiasem i krańcem słupka do 38 cm.Uniwersalne rozwiązanie.CHARAKTERYSTYKA OGÓLNA:


 - maksymalna masa skrzydła: 400kg


 - maksymalna długość skrzydła: 4,0m


 - czas otwarcia: 34s


 - zasilanie silnika: 230V 50/60Hz


 - maksymalna moc silnika: 140W


 - cykl pracy: 30%


 - siła ciągu: 540NmFERNI - uniwersalny siłownik do zautomatyzowania istniejących bram z dużymi słupkami.


DLACZEGO TEN NAPĘD? 


Prostota i praktyczność


Montaż nie wymaga żadnych prac budowlanych ani usuwania skrzydeł, oferując maksymalne dostosowanie do wszystkich potrzeb instalacyjnych. Rozwiązanie jest dostarczane seryjnie z ramieniem przegubowym, lecz jest także dostępne specjalne proste ramię do instalacji w przypadku obecności ścian lub ogrodzeń w pobliżu bramy.


Całkowita kontrola


Bezpieczne zarządzani ruchem skrzydła i etapami spowalniania dzięki technologii enkodera, która precyzyjnie wykrywa obecność ewentualnych przeszkód wzdłuż toru ruchu


Autodiagnostyka urządzeń zabezpieczających takich, jak fotokomórki przed rozpoczęciem każdego ruchu skrzydła.


Uproszczona instalacja


Ekstremalna uniwersalność i szczególne właściwości tego systemu automatyki zapewniają prostotę, praktyczność i precyzję na każdym etapie prac instalacyjnych, głównie w przypadku już istniejących konstrukcji. - Tylko jeden kabel z czterema przewodami do zarządzania zasilaniem i spowalnianiem.


 - Zapamiętywanie pilotów do zdalnego sterowania z różnymi kodami (do 250 użytkowników).


 - Panel sterowania wyposażony w wyświetlacz do programowania funkcji tam, gdzie zostało to przewidziane.


Automatyka „DOUBLE FACE”


Ekskluzywny system wyłącznika krańcowego „double face” sprawia, że czynności instalacyjne i regulacyjne są jeszcze bardziej praktyczne i łatwe. Zespół mikrowyłączników może zostać zainstalowany w najbardziej odpowiednim położeniu, w zależności od umiejscowienia motoreduktora (na prawej lub lewej kolumnie).----------------------------------------------------


DODATKOWO W ZESTAWIE:


---------------------------------------------------- Centrala sterująca CAME ZF1N


Centrala ZF-1N firmy Came to urządzenie do sterowania siłownikami bram skrzydłowych z serii FAST, FERNI, ATI, KRONO, AMICO, AXO, zasilanych zmiennym napięciem 230 V. Całkowita moc podłączonych silników nie może jednak przekraczać 320 W. Urządzenie posiada wbudowany jednokanałowy dekoder radiowy i zasilana jest napięciem 230 V AC. Wszystkie połączenia chronione są przez bezpieczniki. Wejście do centrali jest chronione przez bezpiecznik 5 A podczas, gdy bezpiecznik 3,15 A jest odpowiedzialny za ochronę niskonapięciowych sterowań (24 V).


Zaawansowane funkcje


Centrala oferuje użytkownikowi następujące funkcje sterujące:


 - przyciski: otwórz, zamknij; otwórz - stop - zamknij - stop oraz otwórz - zamknij - odwrócenie ruchu


 - operator obecny - funkcja totman


 - opóźnienie pierwszego skrzydła przy otwieraniu i drugiego skrzydła przy zamykaniu (regulowane)


Ponadto centrala oferuje szereg funkcji zabezpieczających takich jak:


 - ponowne otwarcie lub zamknięcie podczas ruchu


 - przycisk stop


Wszechstronność centrali sterującej ZF 1N  pozwala na podpięcie szeregu urządzeń zabezpieczających. Łączna moc akcesoriów nie może jednak przekraczać 20 W. Do centrali można podłączyć fotokomórki, lampę ostrzegawczą, elektrozamek, kartę częstotliwości wraz z pilotem zdalnym, czy antenę.


--------------------------------------------------


   radioodbiornik wtykalny SPACE lub ATOMO---------------------------------------------------


1x pilot 2-kanałowy SPACE lub ATOMO 4-kanałowy


 SPACE - Pilot radiowy SP2 / SP4 z serii SPACE służy do sterowania napędami do bram firmy Came. Nowoczesna konstrukcja pilota doskonale sprawdza się u klienta indywidualnego oraz przemysłowego.


Dzięki swojej wytrzymałości na uderzenia i mocnej obudowie SP-2 / SP-4 szczególnie chętnie stosowany jest w osiedlach mieszkaniowych oraz budynkach użyteczności publicznej. Pilot świetnie leży w dłoni i posiada znacznie zredukowane wymiary zewnętrzne w porównaniu do poprzedniej wersji. Ponad 4 biliony możliwych kombinacji w funkcji kodu zmiennego zapewnia użytkownikom najwyższe bezpieczeństwo. Obudowa wykonana z materiału ABS w ciemnym kolorze gwarantuje trwałość i praktyczne użytkowanie. Urządzenie wyposażono w dwa przyciski (każdy o innej średnicy) umieszczone w charakterystycznym zagłębieniu oraz diodę LED sygnalizującą pracę pilota.


ATOMO - AT04EV to 4-kanałowy pilot firmy CAME. Urządzenie spełnia wszystkie wymagania współczesnej kontroli dostępu i pozwala na przypisanie indywidualnego kodu na każdy z przycisków. Pilot zasilany jest baterią CR2032 3V DC, a wykonana została z trwałego i odpornego materiału ABS---------------------------------------------------DIR 10 to fotokomórka firmy CAME współpracująca z systemem automatyki domowej. Zasada działania fotokomórki polega na synchronizacji pomiędzy nadajnikiem a odbiornikiem - zdarzenie to ma miejsce po podłączeniu zasilania. Oznacza to, że każdy odbiornik współpracuje jedynie z odpowiednim nadajnikiem, eliminując tym samym możliwość zakłócenia sygnału zewnętrznymi źródłami. Można więc bez przeszkód zainstalować kilka fotokomórek tego typu obok siebie, a ich praca pozostanie niezakłócona. Oprócz zastosowanej technologii, fotokomórki DIR wyróżniają się nowoczesnym wyglądem i bardzo małymi wymiarami. Obudowa wykonana jest z poliwęglanowego materiału ABS, co gwarantuje trwałość i praktyczne użytkowanie. Urządzenie może być montowane wewnątrz, jak i na zewnątrz dzięki zastosowaniu odpowiednich akcesoriów.


Dodatkowo konstrukcja urządzenia jest modułowa i zezwala na montaż na kilku różnych wysokościach. Fotokomórka ma zasięg do 10 m.komplet fotokomórek DIR10 (nadajnik + odbiornik)


  - zasięg: 10 m


  - zasilanie: 12-24V AC/DC


  - modułowa konstrukcja


  - synchronizacja promienia podczerwieni


  - klasa szczelności: IP54


  - pobór prądu: 60 mA


  - obciążenie wyjścia: 1A/24V


  - zakres temperatur pracy: -20°C ~ 55°C


  - wymiary: 46×108×23 mm----------------------------------------------------

Masz pytania? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 690 690 049
  • Dane techniczne
  • Came
  • do 4 m skrzydło
  • 24-miesiace
  • 230V
  • Zestaw Podstawowy
  • Ramie łamane