0 Opini

Nice Hyke 7024 HS - 24V - zestaw + lampa LED - szybki napęd do bram skrzydłowych - szeroki słupek - łamane ramię - długość skrzydła do 3m, waga do 270kg

Nice
4549.00 zł
Ilość:
Czas realizacji do 24 godzin Czas realizacji do 24 godzin
Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy
14 dni na zwrot 14 dni na zwrot
W skład zestawu Nice Hyke HS wchodzi: • 1x siłownik HK7024HS z ramieniem łamanym,z wbudowaną centralą sterującą BLUEBUS • 1x siłownik samohamowny HK7224HS, silnik 24V • 1x radioodbiornik OXIBD • 2x pilot dwukanałowy ON2E • 1x komplet fotokomórek EPMB • 1x lampa sygnalizacyjna ELDC ZESTAW KOMPLETNY I GOTOWY DO MONTAŻU + instrukcja montażowa w jęz. polskim,karta gwarancyjna, paragon lub faktura VAT
Szybszy niż kiedykolwiek siłownik HI-SPEED do bram skrzydłowych o długości skrzydła do 3.0 m i ciężarze do 270 kg. Idealny do bram posesyjnych nawet dla szerokich słupków (nawet do 40 cm).

Charakterystyka siłowników:
• Idealny do pracy intensywnej i szybkiego działania: otwarcie do 90° może trwać zaledwie 10* sekund.
• Łatwy, zautomatyzowany mechanizm odblokowania awaryjnego w przypadku braku napięcia, z metalowym kluczem i wkładką patentową.
• Nowa konstrukcja przeniesienia napędu, ogromny wyjściowy moment obrotowy - aż 500Nm w silniku 24V!
• Wbudowane mechaniczne krańcówki otwierania i zamykania z bardzo precyzyjną regulacją.
• Łatwy montaż bez spawania
• Ramię łamane, składające się z części prostej i wygiętej, tym razem ma regulowaną długość, co umożliwia (po jego skróceniu) zabudowę siłownika w ciasnym narożu posesji.

DODATKOWO W ZESTAWIE:

----------------------------------------
radioodbiornik OXIBD
* Odbiornik wtykowy, dwukierunkowy, z funkcjami systemu Opera. Oxi BD jest kompatybilny ze wszystkimi centralami sterującymi Nice wyposażonymi w gniazdo SM, pozwala więc na uzyskanie dwukierunkowości już istniejącej automatyki Nice.
Ergonomia - Wygodna i praktyczna pozycja łączników anteny, przycisku i diody LED programowania.
Maksymalna elastyczność - Zapisują do 750 nadajników dwukierunkowych lub 1024 nadajników jednokierunkowych. Radioodbiorniki Oxi BD mogą być używane jako przekaźniki sygnału, zwiększając w ten sposób zasięg funkcjonowania nadajników i innych radioodbiorników dwukierunkowych Nice.
Łatwy w instalacji - Dwukierunkowy radioodbiornik plug-in Oxi BD został zaprojektowany dla ułatwienia instalacji. Wystarczy tylko wyciągnąć stary radioodbiornik jednokierunkowy z centrali sterowania i wymienić go na nowy Oxi BD.
Kompatybilny z poprzednimi wersjami radioodbiorników wtykowych i zewnętrznych Nice w trybie jednokierunkowym z kodem dynamicznie zmiennym.

----------------------------------------

2 x Pilot 2-kanałowy ON2E

Pilot 2 –kanałowy, z kodem dynamicznie zmiennym o częstotliwości 433.92 MHz
Piloty z rodziny One to nowoczesne, bezpieczne urządzenia z szeregiem funkcji, które ułatwiają zarządzanie automatyką domową. Każdy pilot ONE posiada własny Kod Tożsamości, dzięki któremu piloty ONE mogą być dogrywane pilot od pilota bez obecności w miejscu instalacji urządzenia.
Piloty z serii One są kompatybilne z innymi pilotami z oferty Nice typu One, Flor, NiceWay.
Praktyczny i elegancki pilot One może być używany jako brelok do kluczy.

----------------------------------------

Fotokomórki EPMB do bram.

Fotokomórki należące do rodziny ERA, do montażu zewnętrznego, to połączenie doskonałych parametrów technicznych oraz znakomitego wzornictwa. Zasięg pracy urządzeń do 30 m.
Dzięki poliwęglanowej obudowie są niezwykle trwałe i bezpieczne a nowoczesny, estetyczny wygląd świetnie wpisuje się w nowoczesną architekturę. Dodatkowo model wyposażony jest w nowoczesną technologię BlueBus, dzięki której podłączenie do centrali sterującej odbywa się z wykorzystaniem przewodu 2-żyłowego, co jest znacznym ułatwieniem podczas instalacji i zdecydowanie skraca jej czas.
Przy montażu drugiej linii fotokomórek wewnątrz posesji, co zdecydowanie wpływa na bezpieczeństwo użytkowania bramy skrzydłowej, można zastosować estetyczne kolumny aluminiowe o wysokości 50 cm lub 100 cm.


----------------------------------------

LEDOWA Lampa sygnalizacyjna ELDC.

Lampa sygnalizacyjna LEDOWA z możliwością montażu w kilku pozycjach, z wbudowaną anteną 433.92 MHz.
Zasilanie 12 V (BLUEBUS) i 24 V, przezroczysta, stopień zabezpieczenia IP44.
Jej dodatkowy atut to możliwość zainstalowania w kilku pozycjach, tak by spełniała określone przez użytkownika funkcje.
Lampa wykonana jest w całości z materiału odpornego na uderzenia, co gwarantuje użytkowanie przez wiele lat. Do jej dodatkowych zalet można również zaliczyć wbudowaną antenę 433, 92 MHz, która zwiększa zasięg działania pilotów serii FLO/FLOR/ONE/SMILO/NICEWAY/INTI. Masz pytania? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 690 690 049
  • Dane techniczne
  • Nice
  • Do 4m skrzydło
  • 36-miesiecy
  • 24V
  • Zestaw Pods. + Lampa
  • Ramie łamane