0 Opini

Nice Road 400 - zestaw + lampa LED + listwa zębata - zestaw gotowy do montażu - do bram przesuwnych - waga bramy do 400 kg

Nice
1639.00 zł
Ilość:
Czas realizacji do 24 godzin Czas realizacji do 24 godzin
Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy
14 dni na zwrot 14 dni na zwrot
Skład zestawu: • 1x siłownik samohamowny ROAD 400 z wbudowaną centralą sterującą • 1x radioodbiornik 433,92 MHz zintegrowany z płytą elektroniki • 2 piloty dwukanałowy FLO2RE • 1x fotokomórki ( nadajnik + odbiornik ) EPM • akcesoria montażowe (podstawa pod napęd, ograniczniki krańcowe, klucze rozsprzęglenia awaryjnego) • lampa sygnalizacyjna ELDC z wbudowaną anteną 433,92 MHz • listwa zębata poliamidowa z rdzeniem metalowym 5m ( w odcinkach 33cm + prostokątne podkładki , somowiercące śruby ) ZESTAW KOMPLETNY I GOTOWY DO MONTAŻU + instrukcja montażowa w jęz. polskim, karta gwarancyjna, paragon lub faktura VAT
Napęd do automatyzacji bram przesuwnych o ciężarze do 400kg, z wbudowaną centrala sterującą.

CHARAKTERYSTYKA:
• Ręczne odblokowanie - czasem, po burzy czy wichurze, następują przerwy w dostawie prądu. Ale bez obaw – dzięki mechanizmowi ręcznego odblokowania, w jaki wyposażone są siłowniki Nice, nie zostaniesz więźniem własnej posesji.

• Płynna praca - Nice dba o bezpieczeństwo Twoje i Twoich bliskich. Siłowniki zaprogramowane są tak, by skrzydła bramy łagodnie startowały i powoli kończyły ruch przy otwieraniu i zamykaniu. Dzięki temu Twoja brama pracuje płynnie i – co równie ważne – nie hałasuje przy zamykaniu.

• Automatyczne zamykanie - o zamknięciu bramy siłownik Nice pamięta za Ciebie. Twoja brama po każdym otwarciu zamknie się automatycznie.

• Funkcja furtki - Gdy idziesz pieszo czy jedziesz rowerem, nie musisz czekać aż cała brama otworzy się i zamknie. Brama z siłownikiem Nice posiada funkcję furtki, dzięki czemu otworzy się w taki sposób, by można było szybko i swobodnie przejść.

• Fototest - siłowniki Nice przed każdym otwarciem bramy sprawdzają, czy fotokomórki są sprawne. Gdy wszystko działa jak należy, wprowadzają bramę w ruch. To pełne bezpieczeństwo dla Ciebie i Twojej rodziny.

• Autodiagnoza - za pomocą lampy sygnalizacyjnej - lampa informuje o nieprawidłowościach w pracy napędu i ilością mignięć określa typ błędu

DODATKOWO W ZESTAWIE:

• radioodbiornik OXIBD - Odbiornik wtykowy, dwukierunkowy, z funkcjami systemu Opera. Oxi BD jest kompatybilny ze wszystkimi centralami sterującymi Nice wyposażonymi w gniazdo SM, pozwala więc na uzyskanie dwukierunkowości już istniejącej automatyki Nice.
Ergonomia - Wygodna i praktyczna pozycja łączników anteny, przycisku i diody LED programowania.
Maksymalna elastyczność - Zapisują do 750 nadajników dwukierunkowych lub 1024 nadajników jednokierunkowych. Radioodbiorniki Oxi BD mogą być używane jako przekaźniki sygnału, zwiększając w ten sposób zasięg funkcjonowania nadajników i innych radioodbiorników dwukierunkowych Nice.
Łatwy w instalacji - Dwukierunkowy radioodbiornik plug-in Oxi BD został zaprojektowany dla ułatwienia instalacji. Wystarczy tylko wyciągnąć stary radioodbiornik jednokierunkowy z centrali sterowania i wymienić go na nowy Oxi BD.
Kompatybilny z poprzednimi wersjami radioodbiorników wtykowych i zewnętrznych Nice w trybie jednokierunkowym z kodem dynamicznie zmiennym.

• 2x Pilot dwukanałowy FLO2RE - Nowa rodzina stylowych pilotów Era Flor zastępujących starą linię Flor. Piloty w komunikacji wykorzystują kod dynamicznie zmienny o częstotliwości 433,92 MHz, a dzięki wykorzystywaniu 4,5 miliarda kombinacji nie jest możliwa ingerencja z zewnątrz w system automatyki. Użytkowany kod jest niemożliwy do skopiowania.
Pilot dwukanałowy. Charakterystyczną cechą jest kolor czarny. Zasięg pracy pilota wynosi od 100 do 200 m z opcjonalną anteną ABFKIT / ABF w terenie otwartym. Standardowo dostępne w zestawach automatyki Nice.

• Klasyczne fotokomórki do montażu zewnętrznego o klasycznym, ponadczasowym kształcie. Zasięg pracy urządzeń to 30 m.
Łatwy montaż za pomocą podstawy PORTOS (opcja).
Technologia przekaźnikowa stosowana do urządzeń z klasycznym wejściem FOTO/STOP.

• LEDOWA Lampa sygnalizacyjna ELDC - Lampa sygnalizacyjna LEDOWA z możliwością montażu w kilku pozycjach, z wbudowaną anteną 433.92 MHz.
Zasilanie 12 V (BLUEBUS) i 24 V, przezroczysta, stopień zabezpieczenia IP44.
Jej dodatkowy atut to możliwość zainstalowania w kilku pozycjach, tak by spełniała określone przez użytkownika funkcje.
Lampa wykonana jest w całości z materiału odpornego na uderzenia, co gwarantuje użytkowanie przez wiele lat. Do jej dodatkowych zalet można również zaliczyć wbudowaną antenę 433, 92 MHz, która zwiększa zasięg działania pilotów serii FLO/FLOR/ONE/SMILO/NICEWAY/INTI.

• listwa zębata poliamidowa z rdzeniem metalowym 5m ( w odcinkach 33cm + prostokątne podkładki , somowiercące śruby ) Masz pytania? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 690 690 049
Akcesoria do napędów