0 Opini

Nice Robus 400 - 24V - zestaw + lampa LED - napęd do bram przesuwnych - waga bramy do 400kg

Nice
1745.00 zł
Ilość:
Czas realizacji do 24 godzin Czas realizacji do 24 godzin
Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy
14 dni na zwrot 14 dni na zwrot
W skład zestawu Nice Robus 400 wchodzą: • 1x siłownik Robus 400 z wbudowaną centralą BLUEBUS • 1x radioodbiornik OXIBD • 2x pilot dwukanałowy ON2E • 1x komplet Fotokomórek EPMB • akcesoria montażowe (podstawa pod napęd, ograniczniki krańcowe, klucze rozsprzęglenia awaryjnego) • 1x lampa sygnalizacyjna Nice ELDC z wbudowaną anteną 433.92 MHz ZESTAW PODSTAWOWY Z MOŻLIWOŚCIĄ ROZBUDOWY + instrukcja montażowa w jęz. polskim, karta gwarancyjna, paragon lub faktura VAT
Siłownik elektromechaniczny do bram przesuwnych o ciężarze do 400kg.
Napęd do bram przesuwnych o ciężarze do 400 kg z wbudowaną centralą sterującą. Mocny, szybki, z zaawansowaną elektroniką. Dzięki zaawansowanym parametrom technicznym otwarcie nawet ciężkiej bramy odbywa się w sposób cichy i płynny.

• BLUEBUS: system umożliwia podłączenie urządzeń peryferyjnych za pomocą przewodu 2-żyłowego,diody LED sygnalizują włączone funkcje.
• Szybki: regulowana prędkość przesuwu bramy
• Praktyczny: Wbudowana centrala sterująca BLUEBUS, tyko trzy przyciski programowania, wyjmowane wtyczki do podłączeń.
• Wygodny: funkcja częściowego otwarcia bramy w standardzie (funkcja furtki).
• Inteligentny: siłownik w czasie programowania automatycznie zapamiętuje położenia krańcowe bramy (autoprogramowanie).
• Uniwersalny: jedna centrala RBA3R10 w trzech modelach siłowników ROBUS
• Bezpieczny: stała kontrola podłączonych urządzeń, lampa sygnalizuje niesprawne działanie systemu - liczbą mignięć określa typ błędu (autodiagnoza),amperometryczny system wykrywania przeszkody, łagodny start przy otwieraniu i zwolnienie przy zamykaniu.
• Nowoczesny: posiada czujnik temperatury, który dopasowuje siłę siłownika do warunków atmosferycznych, korygując również próg przeciążenia.

Najwyższa funkcjonalność i technologia:
- siła, tryb pracy, prędkość mogą być regulowane na 8 poziomach.
- kiedy nie jest używany, przechodzi w tryb "uśpienia" znacznie redukując zużycie energii.
- funkcja płynnego zwolnienia podczas zamykania i łagodnego startu – polega na zmniejszeniu prędkości tak, aby uniknąć silnego szarpnięcia w momencie otwierania lub zamykania bramy. Dzięki temu brama pracuje płynnie i nie hałasuje podczas pracy.
- możliwość podłączenia akumulatora, dzięki czemu urządzenie będzie otwierać bramę nawet w przypadku braku zasilania.


DODATKOWO W ZESTAWIE:
• radioodbiornik OXIBD - Odbiornik wtykowy, dwukierunkowy, z funkcjami systemu Opera. Oxi BD jest kompatybilny ze wszystkimi centralami sterującymi Nice wyposażonymi w gniazdo SM, pozwala więc na uzyskanie dwukierunkowości już istniejącej automatyki Nice.
Ergonomia - Wygodna i praktyczna pozycja łączników anteny, przycisku i diody LED programowania.
Maksymalna elastyczność - Zapisują do 750 nadajników dwukierunkowych lub 1024 nadajników jednokierunkowych. Radioodbiorniki Oxi BD mogą być używane jako przekaźniki sygnału, zwiększając w ten sposób zasięg funkcjonowania nadajników i innych radioodbiorników dwukierunkowych Nice.
Łatwy w instalacji - Dwukierunkowy radioodbiornik plug-in Oxi BD został zaprojektowany dla ułatwienia instalacji. Wystarczy tylko wyciągnąć stary radioodbiornik jednokierunkowy z centrali sterowania i wymienić go na nowy Oxi BD.
Kompatybilny z poprzednimi wersjami radioodbiorników wtykowych i zewnętrznych Nice w trybie jednokierunkowym z kodem dynamicznie zmiennym.

• Pilot 2-kanałowy ON2E - Pilot 2 –kanałowy, z kodem dynamicznie zmiennym o częstotliwości 433.92 MHz
Piloty z rodziny One to nowoczesne, bezpieczne urządzenia z szeregiem funkcji, które ułatwiają zarządzanie automatyką domową. Każdy pilot ONE posiada własny Kod Tożsamości, dzięki któremu piloty ONE mogą być dogrywane pilot od pilota bez obecności w miejscu instalacji urządzenia.
Piloty z serii One są kompatybilne z innymi pilotami z oferty Nice typu One, Flor, NiceWay.
Praktyczny i elegancki pilot One może być używany jako brelok do kluczy.

• Fotokomórki EPMB do bram - Fotokomórki należące do rodziny ERA, do montażu zewnętrznego, to połączenie doskonałych parametrów technicznych oraz znakomitego wzornictwa. Zasięg pracy urządzeń do 30 m.
Dzięki poliwęglanowej obudowie są niezwykle trwałe i bezpieczne a nowoczesny, estetyczny wygląd świetnie wpisuje się w nowoczesną architekturę. Dodatkowo model wyposażony jest w nowoczesną technologię BlueBus, dzięki której podłączenie do centrali sterującej odbywa się z wykorzystaniem przewodu 2-żyłowego, co jest znacznym ułatwieniem podczas instalacji i zdecydowanie skraca jej czas.
Przy montażu drugiej linii fotokomórek wewnątrz posesji, co zdecydowanie wpływa na bezpieczeństwo użytkowania bramy skrzydłowej, można zastosować estetyczne kolumny aluminiowe o wysokości 50 cm lub 100 cm.

• LEDOWA Lampa sygnalizacyjna ELDC - Lampa sygnalizacyjna LEDOWA z możliwością montażu w kilku pozycjach, z wbudowaną anteną 433.92 MHz.
Zasilanie 12 V (BLUEBUS) i 24 V, przezroczysta, stopień zabezpieczenia IP44.
Jej dodatkowy atut to możliwość zainstalowania w kilku pozycjach, tak by spełniała określone przez użytkownika funkcje.
Lampa wykonana jest w całości z materiału odpornego na uderzenia, co gwarantuje użytkowanie przez wiele lat. Do jej dodatkowych zalet można również zaliczyć wbudowaną antenę 433, 92 MHz, która zwiększa zasięg działania pilotów serii FLO/FLOR/ONE/SMILO/NICEWAY/INTI. Masz pytania? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 690 690 049
  • Dane techniczne
  • Nice
  • Nowy
  • 24 miesiące
Akcesoria do napędów