0 Opini

Nice Toona 4005 - zestaw podstawowy - napęd do bram skrzydłowych - max długość skrzydła 3m

Nice
2579.00 zł
Ilość:
Czas realizacji do 24 godzin Czas realizacji do 24 godzin
Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy
14 dni na zwrot 14 dni na zwrot

W skład zestawu Toona 4005 wchodzi:

• 2x siłowniki samohamowane TO4005 z wyłącznikiem krańcowym przy otwieraniu do bram o długości skrzydła do 3,0m
• 1x centrala sterująca MC800
• 1x pilot dwukanałowy ON2E
• 1x komplet fotokomórek EPM
• 1x radioodbiornik OXIBD

ZESTAW KOMPLETNY I GOTOWY DO MONTAŻU
+ instrukcja montażowa w jęz. polskim, karta gwarancyjna, paragon lub faktura VAT
 


 Siłowniki elektromechaniczne do bram skrzydłowych o długości skrzydła do 3,0m.
CHARAKTERYSTYKA:


Szeroka oferta: wersja 230V do użytku przydomowego oraz wersja 24v przeznaczona do pracy intensywnej.

Nowe modele trzeciej generacji: jakość i trwałość, bardziej odporne na czynniki atmosferyczne, dzięki obudowie składającej się z dwóch solidnych pokryw aluminiowych pokrytych lakierem poliestrowym. Ruchome komponenty wewnętrzne są wykonane ze stali, lekkich stopów i techno-polimerów.

Niezawodność i cicha praca: dzięki nowemu, opatentowanemu rozmieszczeniu urządzeń wewnętrznych.

Dostępne także w specjalnej wersji, o sile maksymalnej 3200N, przeznaczone do granicznych obciążeń (TO4016,TO5016P).

Przekładnia z brązu umożliwiająca bezpieczne zamykanie i trwałość użytkowania.PARAMETRY:

DODATKOWO W ZESTAWIE: Centrala elektryczna MC800.


Zastępuje ona centralę A60/A i dedykowana jest automatyce bram uchylnych jedno- lub dwuskrzydłowych.Centrala nadzoruje pracę dowolnych siłowników Nice z silnikami jednofazowymi asynchronicznymi prądu przemiennego, na napięcie 230V.  Urządzenie łączy w sobie cechy dwóch różnych generacji central sterujących: tzw. „bluebusowych” i tzw. „starej generacji”.Centrala MC800 jest wyposażona w:


 - Dwa wyjścia silnikowe (M1, M2),


 - Wyjście na lampę ostrzegawczą 230V/21W,


 - Wyjście elektrozamka (12VAC/15VA),


 - Wyjście kontrolki stanu bramy,


 - Wejście STOP działające jako NC, NO lub 8,2 kΩ,


 - Standardowy zestaw wejść sterujących (Krok po Kroku, Otwórz, Zamknij), ale również terminal do bezpośredniego podłączenia elektromechanicznych krańcówek otwarcia i zamknięcia obu silników – jeśli byłaby taka potrzeba (w naszych produktach takie rozwiązanie nie występuje więc terminale pozostawiamy niewykorzystane),


 - Wyjście BlueBUS będące największą niespodzianką opisywanej centrali, doskonale znane wszystkim naszym Partnerom. Zdecydowanie upraszcza ono konfigurację systemów bezpieczeństwa na bramach automatycznych wyposażonych w automatykę Nice.


 - Podobnie jak w innych modyfikowanych centralach Nice, tak i w tej znajdziemy złącze do podłączenia programatora O-View za pośrednictwem interfejsu IBT4N.


 Największą niespodzianką jest sposób programowania automatyki, który jest identyczny z logiką znaną z centralek „bluebusowych”. Mamy zatem dwie procedury inicjujące: rozpoznanie urządzeń linii BlueBUS (w tym – stanu wejście STOP) oraz – rozpoznanie zakresu ruchu każdego ze skrzydeł bramy. A więc automatyka wyposażona w A800 zaprogramuje się „samoczynnie”!


Dodatkowo – menu programowania funkcji i zmiany parametrów fabrycznych w tej centrali jest również zgodne z logiką wszystkich central BlueBUS, a więc mamy tu dwa poziomy programowania:


Pierwszy poziom z ośmioma funkcjami typu „ON/OFF”,


Drugi – gdzie dla każdej z ośmiu innych już funkcji ustawiamy jeden z wybranych dla niej ośmiu parametrów pracy (siła, czas pauzy itp.).
 Pilot 2-kanałowy ON2E


Pilot 2 –kanałowy, z kodem dynamicznie zmiennym o częstotliwości 433.92 MHz


Piloty z rodziny One to nowoczesne, bezpieczne urządzenia z szeregiem funkcji, które ułatwiają zarządzanie automatyką domową. Każdy pilot ONE posiada własny Kod Tożsamości, dzięki któremu piloty ONE mogą być dogrywane pilot od pilota bez obecności w miejscu instalacji urządzenia.


Piloty z serii One są kompatybilne z innymi pilotami z oferty Nice typu One, Flor, NiceWay.


Praktyczny i elegancki pilot One może być używany jako brelok do kluczy.Fotokomórki EPM do bram.Fotokomórki należące do rodziny ERA, do montażu zewnętrznego, to połączenie doskonałych parametrów technicznych oraz znakomitego wzornictwa. Zasięg pracy urządzeń do 30 m.


Dzięki poliwęglanowej obudowie są niezwykle trwałe i bezpieczne a nowoczesny, estetyczny wygląd świetnie wpisuje się w nowoczesną architekturę. 


Przy montażu drugiej linii fotokomórek wewnątrz posesji, co zdecydowanie wpływa na  bezpieczeństwo użytkowania bramy skrzydłowej, można zastosować estetyczne kolumny aluminiowe o wysokości 50 cm lub 100 cm.  radioodbiornik OXIBD


 * Odbiornik wtykowy, dwukierunkowy, z funkcjami systemu Opera. OxiBD jest kompatybilny ze wszystkimi centralami sterującymi Nice wyposażonymi w gniazdo SM, pozwala więc na uzyskanie dwukierunkowości już istniejącej automatyki Nice.


Ergonomia - Wygodna i praktyczna pozycja łączników anteny, przycisku i diody LED programowania.


Maksymalna elastyczność - Zapisują do 750 nadajników dwukierunkowych lub 1024 nadajników jednokierunkowych. Radioodbiorniki OxiBD mogą być używane jako przekaźniki sygnału, zwiększając w ten sposób zasięg funkcjonowania nadajników i innych radioodbiorników dwukierunkowych Nice.


Łatwy w instalacji - Dwukierunkowy radioodbiornik plug-in OxiBD został zaprojektowany dla ułatwienia instalacji. Wystarczy tylko wyciągnąć stary radioodbiornik jednokierunkowy z centrali sterowania i wymienić go na nowy OxiBD.


Kompatybilny z poprzednimi wersjami radioodbiorników wtykowych i zewnętrznych Nice w trybie jednokierunkowym z kodem dynamicznie zmiennym.

Masz pytania? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 690 690 049
  • Dane techniczne
  • Nice
  • Nowy
Akcesoria do napędów