0 Opini

Nice Wingo 2024 - 24V- zestaw podstawowy - napęd do bram skrzydłowych - długość skrzydła max 2m

Nice
1988.00 zł
Ilość:
Czas realizacji do 24 godzin Czas realizacji do 24 godzin
Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy
14 dni na zwrot 14 dni na zwrot

Napęd 24V, do średniej wielkości bram skrzydłowych, o długości skrzydła do 2.0 m i ciężarze do 200kg.

W skład zestawu Nice Wingo 2024 wchodzą:

• 2x siłownik samohamowne do bram o długości skrzydła do 2.0 m z ogranicznikiem krańcowym przy otwieraniu
• 1x centrala sterująca MC424LR10
• 2x pilot 2-kanałowy FLO2RE
• akcesoria montażowe
• fotokomórki (nadajnik + odbiornik ) EPM

ZESTAW KOMPLETNY I GOTOWY DO MONTAŻU
+ instrukcja montażowa w jęz. polskim, karta gwarancyjna, paragon lub faktura VAT   Siłowniki elektromechaniczne do bram dwuskrzydłowych o długości skrzydła do 2m .

   Siłownik 24 V, sprzedawane w zestawach.

   Konstrukcja z wydłużonym korpusem.Charakterystyka siłowników:
• Niezawodny i cichy: dzięki zastosowaniu opatentowanego układu wewnętrznych komponentów i mniejszych ilości ruchomych części.
• Łatwy i instalowaniu: po zamontowaniu siłowników łatwy dostęp do połączeń elektrycznych
• Wbudowane ograniczniki krańcowe na otwarciu


Charakterystyka nowej centrali MC424L:

• Modułowa elektronika, proste programowanie za pomocą trzech przycisków
• Możliwość współpracy z radioodbiornikami ze złączem typu SM,OXIBD
• Inteligentna: siłowniki w czasie programowania automatycznie zapamiętują położenia krańcowe bramy (autoprogramowanie),diody LED sygnalizują włączone funkcje.Najważniejsze zalety modelu Wingo2024:


 - dzięki zastosowaniu opatentowanego układu wewnętrznych komponentów i mniejszej ilości części ruchomych gwarantuje cichą pracę i niezawodność


 - wyposażony w wygodny mechanizm odblokowania awaryjnego w przypadku braku zasilania mechaniczny, który umożliwia otwieranie i zamykanie bramy w trybie ręcznym w przypadku braku prądu elektrycznego lub nieprawidłowego funkcjonowania bramy


 - amperometryczny system wykrywania przeszkody - służy do wykrywania ewentualnych przeszkód, które mogą wystąpić podczas normalnego ruchu bramy. Dzięki tej funkcji, w chwili napotkania na przeszkodę, napęd zatrzymuje bramę i zmienia kierunek jej ruchu


 - funkcja płynnego zwolnienia podczas zamykania i łagodnego startu – polega na zmniejszeniu prędkości tak, aby uniknąć silnego szarpnięcia w momencie otwierania lub zamykania bramy. Dzięki temu brama pracuje płynnie i nie hałasuje podczas pracy.


 - funkcja fototest – przed każdym ruchem bramy centrala automatycznie sprawdza, czy fotokomórki są sprawne i gdy wszystko działa jak należy, brama zostaje wprawiona w ruch.


 - funkcja furtki, czyli częściowego otwarcia bramy lub jednego skrzydła – dzięki niej gdy idziesz pieszo lub jedziesz rowerem nie musisz czekać aż brama całkowicie się otworzy i zamknie


 - napęd samohamowny, co oznacza że brama blokuje się mechanicznie po zatrzymaniu pracy silnika. Dzięki temu nie ma konieczności dodatkowego mechanicznego ryglowania bramy przy użyciu zamka, ani nie jest możliwe jej ręczne otwarcie


 - centrala współpracująca z siłownikami jest przystosowana do zasilania pobieranego z akumulatora awaryjnego (PS124), który zapewnia awaryjne zasilanie - dzięki temu siłowniki otworzą i zamkną bramę nawet w przypadku przerwy w dopływie prądu.
PARAMETRY:
DODATKOWO W ZESTAWIE: 


MC424LR10 - Centrala sterująca przeznaczona do sterowania bramami skrzydłowymi typu WINGO o zasilaniu 24 V DC. Została zamknięta w szczelnej obudowie posiadającej miejsce na akumulator. Centrala ta zastępuje poprzednią wersję MC424 spełniając zwiększone wymagania narzucone przez UE.Cechami charakteryzującymi prezentowany model są:


 - Wbudowany multisystemowy radioodbiornik pilotów zdalnego sterowania


 - Obsługa kodowania: FLO, FLOR, SMILO oraz OPERA (jednocześnie)


 - Pamięć do 100 pilotów


 - Możliwość rozbudowy pamięci radiowej poprzez złącze SM


 - Dwupoziomowy etap programowania


 - Możliwość podłączenia programatora O-VIEW przez interfejs IBT4N


 - Autodiagnostyka błędów na lampie sygnalizacyjnej


 - Klasa szczelności obudowy IP54


 - Zintegrowany transformator zasilający


 - Miejsce na akumulator PS124


 - Współpraca z systemem Solemyo (paneli słonecznych)Fotokomórki EPM do bram.Fotokomórki należące do rodziny ERA, do montażu zewnętrznego, to połączenie doskonałych parametrów technicznych oraz znakomitego wzornictwa. Zasięg pracy urządzeń do 30 m.


Dzięki poliwęglanowej obudowie są niezwykle trwałe i bezpieczne a nowoczesny, estetyczny wygląd świetnie wpisuje się w nowoczesną architekturę. 


Przy montażu drugiej linii fotokomórek wewnątrz posesji, co zdecydowanie wpływa na  bezpieczeństwo użytkowania bramy skrzydłowej, można zastosować estetyczne kolumny aluminiowe o wysokości 50 cm lub 100 cm.

2x Pilot dwukanałowy FLO2RENowa rodzina stylowych pilotów Era Flor zastępujących starą linię Flor. Piloty w komunikacji wykorzystują kod dynamicznie zmienny o częstotliwości 433,92 MHz, a dzięki wykorzystywaniu 4,5 miliarda kombinacji nie jest możliwa ingerencja z zewnątrz w system automatyki. Użytkowany kod jest niemożliwy do skopiowania.


Pilot dwukanałowy. Charakterystyczną cechą jest kolor czarny oraz dostępny w zestawie uchwyt do pilota. Zasięg pracy pilota wynosi od 100 do 200 m z opcjonalną anteną ABFKIT / ABF w terenie otwartym. Standardowo dostępne w zestawach automatyki Nice.

Masz pytania? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 690 690 049
Akcesoria do napędów