0 Opini

Nice Wingo 3524 HS - 24V - szybki Hi-Speed - zestaw podstawowy - napęd do bram skrzydłowych - długość skrzydła max. 3m - waga max. do 200kg

Nice
3199.00 zł
Ilość:
Czas realizacji do 24 godzin Czas realizacji do 24 godzin
Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy
14 dni na zwrot 14 dni na zwrot

W skład zestawu Nice Wingo 3524HS wchodzą:

• 2x siłownik Wingo 3524HS do bram o długości skrzydła do 3 m
• 1x centrala sterująca MC824HR10
• 1x radioodbiornik OXIBD
• 1x pilot 2-kanałowy Nice On2E
• fotokomórki EPMB (nadajnik + odbiornik )
• akcesoria montażowe

ZESTAW KOMPLETNY I GOTOWY DO MONTAŻU
+ instrukcja montażowa w jęz. polskim, karta gwarancyjna, paragon lub faktura VAT

NICE WINGO 3524HS Hi-Speed


   Nowy szybki napęd WINGO 3524 w wersji Hi-Speed 24V, do dużych bram skrzydłowych, o długości skrzydła do 3 m i ciężarze do 200kg.


   Idealny do bram posesyjnych.


   Posiada wydłużony korpus, za jego pomocą łatwo można zamontować siłowniki na znacznie większych bramach skrzydłowych i osadzonych na murowanych słupkach o dużym przekroju.
Najważniejsze cechy modelu Wingo3524HS: 

- szybki - otwarcie do 90° może trwać tylko 10* sekund!.
- amperometryczny system wykrywania przeszkody – służy do wykrywania ewentualnych przeszkód, które mogą wystąpić podczas normalnego ruchu bramy. Dzięki tej funkcji, w chwili napotkania na przeszkodę, napęd zatrzymuje bramę i zmienia kierunek jej ruchu
- funkcja płynnego zwolnienia podczas zamykania i łagodnego startu – zmniejsza prędkość, by uniknąć silnego szarpnięcia w momencie otwierania lub zamykania bramy.
- funkcja fototest – centrala automatycznie sprawdza przed każdym ruchem bramy, czy fotokomórki są sprawne i kiedy działa, brama rusza.
- funkcja furtki (częściowe otwarcie bramy lub jednego skrzydła) – gdy idzie się pieszo lub jedzie rowerem nie trzeba czekać aż bram całkowicie się otworzy i zamknie.
- napęd samohamowny - brama blokuje się mechanicznie po zatrzymaniu pracy silnika.

NIEZAWODNY
- enkoder magnetyczny zapewnia niezmienność zaprogramowanych parametrów i precyzyjne rozpoznanie przeszkód.

CICHY
- dzięki opatentowanemu rozmieszczeniu wewnętrznych elementów, mniej ruchomych części.

ŁATWY W INSTALACJI
- po zamocowaniu siłownika wszystkie połączenia elektryczne są dostępne od góry siłownika.

OGRANICZNIK OTWIERANIA ZAMONTOWANY FABRYCZNIE.PARAMETRY: 
DODATKOWO W ZESTAWIE: 


 Centrala MC824HR10 do automatyzacji skrzydłowych bram wjazdowych.


Centrala MC824HR10 to idealne rozwiązanie do automatyzacji skrzydłowych bram wjazdowych. Centrala zarządza pracą max. dwóch siłowników 24V.


 


 - do dwóch siłowników 24V z enkoderem,


 - technologia BLUEBUS,


 - inteligentna: siłowniki w czasie programowania automatycznie zapamiętują położenia krańcowe bramy (autoprogramowanie),


 - zaawansowana: tylko trzy przyciski programowania, regulacja trybu pracy, czasu otwierania, itp., diody LED sygnalizują włączone funkcje,


 - wygodna: funkcja częściowego otwarcia bramy lub jednego skrzydła w standardzie (funkcja furtki),


 - zawsze pracuje: dzięki akumulatorowi PS324 (opcja), siłowniki otworzą i zamkną bramę, nawet w przypadku braku zasilania sieciowego,


 - złącze radiowe typu SM, OXIBD,


 - centrala kompatybilna z systemem OPERA i SOLEMYO,


 - możliwość ustawienia parametrów za pomocą O-View,


 - fotokomórki typu BLUEBUS.
  radioodbiornik OXIBD


 * Odbiornik wtykowy, dwukierunkowy, z funkcjami systemu Opera. Oxi BD jest kompatybilny ze wszystkimi centralami sterującymi Nice wyposażonymi w gniazdo SM, pozwala więc na uzyskanie dwukierunkowości już istniejącej automatyki Nice.


Ergonomia - Wygodna i praktyczna pozycja łączników anteny, przycisku i diody LED programowania.


Maksymalna elastyczność - Zapisują do 750 nadajników dwukierunkowych lub 1024 nadajników jednokierunkowych. Radioodbiorniki Oxi BD mogą być używane jako przekaźniki sygnału, zwiększając w ten sposób zasięg funkcjonowania nadajników i innych radioodbiorników dwukierunkowych Nice.


Łatwy w instalacji - Dwukierunkowy radioodbiornik plug-in Oxi BD został zaprojektowany dla ułatwienia instalacji. Wystarczy tylko wyciągnąć stary radioodbiornik jednokierunkowy z centrali sterowania i wymienić go na nowy Oxi BD.


Kompatybilny z poprzednimi wersjami radioodbiorników wtykowych i zewnętrznych Nice w trybie jednokierunkowym z kodem dynamicznie zmiennym.  2x Pilot dwukanałowy FLO2RENowa rodzina stylowych pilotów Era Flor zastępujących starą linię Flor. Piloty w komunikacji wykorzystują kod dynamicznie zmienny o częstotliwości 433,92 MHz, a dzięki wykorzystywaniu 4,5 miliarda kombinacji nie jest możliwa ingerencja z zewnątrz w system automatyki. Użytkowany kod jest niemożliwy do skopiowania.


Pilot dwukanałowy. Charakterystyczną cechą jest kolor czarny. Zasięg pracy pilota wynosi od 100 do 200 m z opcjonalną anteną ABFKIT / ABF w terenie otwartym. Standardowo dostępne w zestawach automatyki Nice. Fotokomórki EPMB do bram.Fotokomórki należące do rodziny ERA, do montażu zewnętrznego, to połączenie doskonałych parametrów technicznych oraz znakomitego wzornictwa. Zasięg pracy urządzeń do 30 m.


Dzięki poliwęglanowej obudowie są niezwykle trwałe i bezpieczne a nowoczesny, estetyczny wygląd świetnie wpisuje się w nowoczesną architekturę. Dodatkowo model wyposażony jest w nowoczesną technologię BlueBus, dzięki której podłączenie do centrali sterującej odbywa się z wykorzystaniem przewodu 2-żyłowego, co jest znacznym ułatwieniem podczas instalacji i zdecydowanie skraca jej czas.


Przy montażu drugiej linii fotokomórek wewnątrz posesji, co zdecydowanie wpływa na  bezpieczeństwo użytkowania bramy skrzydłowej, można zastosować estetyczne kolumny aluminiowe o wysokości 50 cm lub 100 cm.

Masz pytania? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 690 690 049