0 Opini

Nice Wingo 4 - 230V - Zestaw + lampa LED - napęd do bram skrzydłowych - długość do 2m, waga do 200kg

Nice
2329.00 zł
Ilość:
Czas realizacji do 24 godzin Czas realizacji do 24 godzin
Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy
14 dni na zwrot 14 dni na zwrot
W skład zestawu Nice Wingo 4 wchodzą: • 2x : siłowniki samohamowne 230V do bram o długości skrzydła do 2.0 m i ciężarze do 200 kg, z ogranicznikiem krańcowym przy otwieraniu. • 1x centrala sterująca MC800 • 2x pilot 2-kanałowy FLO2RE •1x radioodbiornik OXIBD • fotokomórki (nadajnik + odbiornik ) • akcesoria montażowe • lampa sygnalizacyjna ledowa ELAC z wbudowaną anteną 433,92 MHz ZESTAW KOMPLETNY I GOTOWY DO MONTAŻU + instrukcja montażowa w jęz. polskim, karta gwarancyjna, paragon lub faktura VAT
Siłowniki elektromechaniczne do bram dwuskrzydłowych o długości skrzydła do 2.0 m i ciężarze do 200 kg.

Siłownik 230 V, sprzedawane w zestawach.

CHARAKTERYSTYKA:
• Niezawodny i cichy: dzięki zastosowaniu opatentowanego układu wewnętrznych komponentów i mniejszych ilości ruchomych części.
• Nowoczesna centrala
• Łatwy montaż: po zamontowaniu siłownika wszystkie podłączenia elektryczne mogą być wykonane od góry
• ogranicznik krańcowy przy otwieraniu w standardzie.
• Metalowa nakrętka na śrubę pociągową z brązu to trwałość i niezawodność.
• Wbudowany kondensator.
• Wygodny mechanizm odblokowania awaryjnego w przypadku braku zasilania.
• Bezpieczny: fototest - automatyczne sprawdzenie poprawności działania fotokomórek przed każdym ruchem bramy
• Wygodna: funkcja częściowego otwarcia bramy (funkcja furtki).
• Regulacja trybu pracy, czasu otwierania, itp,
• obsługa 3 linii fotokomórek


DODATKOWO W ZESTAWIE:

- Centrala elektryczna MC800.

Zastępuje ona centralę A60/A i dedykowana jest automatyce bram uchylnych jedno- lub dwuskrzydłowych.

Centrala nadzoruje pracę dowolnych siłowników Nice z silnikami jednofazowymi asynchronicznymi prądu przemiennego, na napięcie 230V. Urządzenie łączy w sobie cechy dwóch różnych generacji central sterujących: tzw. „bluebusowych” i tzw. „starej generacji”.


Centrala MC800 jest wyposażona w:
- Dwa wyjścia silnikowe (M1, M2),
- Wyjście na lampę ostrzegawczą 230V/21W,
- Wyjście elektrozamka (12VAC/15VA),
- Wyjście kontrolki stanu bramy,
- Wejście STOP działające jako NC, NO lub 8,2 kΩ,
- Standardowy zestaw wejść sterujących (Krok po Kroku, Otwórz, Zamknij), ale również terminal do bezpośredniego podłączenia elektromechanicznych krańcówek otwarcia i zamknięcia obu silników – jeśli byłaby taka potrzeba (w naszych produktach takie rozwiązanie nie występuje więc terminale pozostawiamy niewykorzystane),
- Wyjście BlueBUS będące największą niespodzianką opisywanej centrali, doskonale znane wszystkim naszym Partnerom. Zdecydowanie upraszcza ono konfigurację systemów bezpieczeństwa na bramach automatycznych wyposażonych w automatykę Nice.
- Podobnie jak w innych modyfikowanych centralach Nice, tak i w tej znajdziemy złącze do podłączenia programatora O-View za pośrednictwem interfejsu IBT4N.

Największą niespodzianką jest sposób programowania automatyki, który jest identyczny z logiką znaną z centralek „bluebusowych”. Mamy zatem dwie procedury inicjujące: rozpoznanie urządzeń linii BlueBUS (w tym – stanu wejście STOP) oraz – rozpoznanie zakresu ruchu każdego ze skrzydeł bramy. A więc automatyka wyposażona w A800 zaprogramuje się „samoczynnie”!

Dodatkowo – menu programowania funkcji i zmiany parametrów fabrycznych w tej centrali jest również zgodne z logiką wszystkich central BlueBUS, a więc mamy tu dwa poziomy programowania:

Pierwszy poziom z ośmioma funkcjami typu „ON/OFF”,

Drugi – gdzie dla każdej z ośmiu innych już funkcji ustawiamy jeden z wybranych dla niej ośmiu parametrów pracy (siła, czas pauzy itp.).


- Fotokomórki EPM do bram.

Fotokomórki należące do rodziny ERA, do montażu zewnętrznego, to połączenie doskonałych parametrów technicznych oraz znakomitego wzornictwa. Zasięg pracy urządzeń do 30 m.

Dzięki poliwęglanowej obudowie są niezwykle trwałe i bezpieczne a nowoczesny, estetyczny wygląd świetnie wpisuje się w nowoczesną architekturę.

Przy montażu drugiej linii fotokomórek wewnątrz posesji, co zdecydowanie wpływa na bezpieczeństwo użytkowania bramy skrzydłowej, można zastosować estetyczne kolumny aluminiowe o wysokości 50 cm lub 100 cm.


- 2x Pilot dwukanałowy FLO2RE

Nowa rodzina stylowych pilotów Era Flor zastępujących starą linię Flor. Piloty w komunikacji wykorzystują kod dynamicznie zmienny o częstotliwości 433,92 MHz, a dzięki wykorzystywaniu 4,5 miliarda kombinacji nie jest możliwa ingerencja z zewnątrz w system automatyki. Użytkowany kod jest niemożliwy do skopiowania.

Pilot dwukanałowy. Charakterystyczną cechą jest kolor czarny oraz dostępna w zestawie zawieszka do pilota. Zasięg pracy pilota wynosi od 100 do 200 m z opcjonalną anteną ABFKIT / ABF w terenie otwartym. Standardowo dostępne w zestawach automatyki Nice.


- radioodbiornik OXIBD

* Odbiornik wtykowy, dwukierunkowy, z funkcjami systemu Opera. Oxi BD jest kompatybilny ze wszystkimi centralami sterującymi Nice wyposażonymi w gniazdo SM, pozwala więc na uzyskanie dwukierunkowości już istniejącej automatyki Nice.

Ergonomia - Wygodna i praktyczna pozycja łączników anteny, przycisku i diody LED programowania.

Maksymalna elastyczność - Zapisują do 750 nadajników dwukierunkowych lub 1024 nadajników jednokierunkowych. Radioodbiorniki Oxi BD mogą być używane jako przekaźniki sygnału, zwiększając w ten sposób zasięg funkcjonowania nadajników i innych radioodbiorników dwukierunkowych Nice.

Łatwy w instalacji - Dwukierunkowy radioodbiornik plug-in Oxi BD został zaprojektowany dla ułatwienia instalacji. Wystarczy tylko wyciągnąć stary radioodbiornik jednokierunkowy z centrali sterowania i wymienić go na nowy Oxi BD.

Kompatybilny z poprzednimi wersjami radioodbiorników wtykowych i zewnętrznych Nice w trybie jednokierunkowym z kodem dynamicznie zmiennym.


- LEDOWA Lampa sygnalizacyjna ELAC.

Lampa sygnalizacyjna LEDOWA z możliwością montażu w kilku pozycjach, z wbudowaną anteną 433.92 MHz.
Zasilanie 230 V, przezroczysta, stopień zabezpieczenia IP44.
Jej dodatkowy atut to możliwość zainstalowania w kilku pozycjach, tak by spełniała określone przez użytkownika funkcje.

Lampa wykonana jest w całości z materiału odpornego na uderzenia, co gwarantuje użytkowanie przez wiele lat. Do jej dodatkowych zalet można również zaliczyć wbudowaną antenę 433, 92 MHz, która zwiększa zasięg działania pilotów serii FLO/FLOR/ONE/SMILO/NICEWAY/INTI. Masz pytania? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 690 690 049
  • Dane techniczne
  • Nice
  • do 2,5 m skrzydło
  • 36-miesiecy
  • 230V
  • Zestaw Pods. + Lampa
  • Śrubowy
Akcesoria do napędów