0 Opini

BFT PHOBOS BT A25 - zestaw podstawowy - napęd do bram skrzydłowych - długość skrzydła do 2,5m, waga do 400kg

BFT
1789.00 zł
Ilość:
Czas realizacji do 24 godzin Czas realizacji do 24 godzin
Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy
14 dni na zwrot 14 dni na zwrot

W skład zestawu wchodzą:

• 2x siłowniki elektromechaniczne BFT PHOBOS BT A25 z elementami mocującymi

• 1x centrala sterująca BFT THALIA z wbudowanym radioodbiornikiem z obudową

• 1x fotokomórki regulowane BFT COMPACTA

• 2x pilot 4-kanałowy BFT MITTO B4

• 1x akcesoria montażowe

ZESTAW PODSTAWOWY Z MOŻLIWOŚCIĄ ROZBUDOWY

+ instrukcja montażowa w jęz. polskim, karta gwarancyjna, paragon lub faktura VAT

    Siłownik elektromechaniczny, bez zmiany kierunku, 24 V do bram SKRZYDŁOWYCH o masie do 400 kg i długości do 2,5 m.

Max odległość od osi zawiasu do krawędzi słupka - 8 cmodległość zaznaczona czerwoną linią na grafice
Główne cechy:


 - Magnetyczny wyłącznik krańcowy: system magnetycznego wyłącznika krańcowego gwarantuje maksymalną precyzję manewru i dużą łatwość i szybkość regulacji
-------------------------------------------------


DODATKOWO W ZESTAWIE:


-------------------------------------------------
  centrala sterująca BFT THALIA  z wbudowanym radioodbiornikiem z obudową


  Zastosowanie: Panel sterowania z wyświetlaczem do jednego lub dwóch siłowników 24 V do elektromechanicznych bram skrzydłowych


  Zasilanie płyty: 120 V jednofazowe Zasilanie siłowników: 24 V DC 180 W maks. dla każdego siłownika


  Główne cechy: nowe, standardowe, oznaczone kolorami demontowalne bloki zacisków, uproszczone programowanie wykorzystujące gotowe scenariusze i zintegrowany dwukanałowy odbiornik, system D-Track chroniący przed zmiażdżeniem, zwalnianie podczas otwierania i zamykania oraz funkcja elektronicznego automatycznego uczenia się.


  Główne funkcje: automatyczne zamykanie po otwarciu, szybkie zamykanie, otwieranie częściowe, funkcja Deadman 


---------------------------------------------------
Fotokomórki Compacta
 


Model Compacta A20-180 charakteryzuje się przede wszystkim regulowanym kątem widzenia w zakresie 180 stopni  (+/- 90° w nadajniku i odbiorniku).


Zasięg fotokomórek wynosi 20 metrów, a 10 metrów jest gwarantowanym zasięgiem we wszystkich warunkach.

-----------------------------------------------------2x pilot 4-kanałowy BFT MITTO B4 


    Pilot BFT MITTO B RCB 04 posiada na zewnętrznej części cztery przyciski. Pilot występuje w kolorze czarnym. Firma BFT projektując ten model, zadbała o każdy szczegół, dlatego mimo minimalistycznych rozmiarów, korzystanie z pilota jest bardzo wygodne.


 Dane techniczne:


 - Model pilota MITTO B RCB 04 (pilot czterokanałowy)


 - Częstotliwość pracy pilota 433,92 MHz


 - System kodowania kod zmienny


 - Zasilanie pilota bateria 1 x A27 12V  


 - Wymiary pilota 62x38x14 mm


 - Stopień zabezpieczenia obudowy przed czynnikami zewnętrznymi IP 40


 - Rodzaj obudowy plastikowa-----------------------------------------------------


elementy montażowe----------------------------------------------------
TECHNOLOGIE:


 By zapewnić bezpieczną transmisję danych. Nadajniki BFT korzystają z systemu kodowania Rolling Code (kod zmienny). zarządzającego w całkowicie bezpieczny sposób sterowaniem i uniemożliwiającego jakąkolwiek ingerencję z zewnątrz. Naciśnięcie przycisku nadajnika wysyła do centrali sterującej każdorazowo inny kod, który można zostać zidentyfikowany jedynie przez nadajnik i zaakceptowany tylko jeden raz. Wygenerowany algorytm uniemożliwia reprodukcję kodu.

Nowy system kodowania do bezpośredniego klonowania pilotów Oparty na technologii mikroprocesorowej system umożliwia sklonowanie każdego pilota MITTO i jego zamianę w pilota PITTO REPLAY. Pierwszy pilot radiowy "przekaże" drugiemu pilotowi prawidłowy kod do automatycznego zapisania w odbiorniku podczas pierwszego użycia. A dzięki zastosowaniu systemu bezpiecznego przesyłu danych Rolling Code podczas wszystkich tych procedur zapewnione jest maksymalne bezpieczeństwo.
Do szybkiego i bezpiecznego programowania. EELINK to system opracowany przez BFT; dzięki połączeniu z programatorami podręcznymi (Unipro, Uniradio i Proxima), pozwala przesyłać dane z automatów do komputerów osobistych i odwrotnie. W ten sposób EEdbase lub U-base, bazy danych zapisanych w zamontowanych instalacjach, są nieustannie aktualizowane. Dzięki temu oprogramowaniu istnieje możliwość przypisania do każdej instalacji niezbędnych danych adresowych, takich jak: godność i informacje kontaktowe właściciela, dane konserwatora oraz posiadacza każdego z pilotów, jak również wiele innych informacji. Dzięki EElink wystarczy nacisnąć kilka przycisków, by w łatwy sposób zarządzać parkiem klientów lub konserwacją prewencyjną. O wiele prostsze stają się również czynności, które wcześniej były skomplikowane: na przykład ponowna konfiguracja modułu sterowania lub odbiornika radiowego w przypadku wymiany czy konfiguracja panelu sterowania, niezależnie od tego, czy chodzi o konfigurację standardową lub dostosowaną do indywidualnych potrzeb użytkownika.
Precyzyjna, bezpośrednia i niezawodna technologia Technologia BFT zasilana prądem o napięciu 24 V zapewnia optymalne działanie z punktualną regulacją zwalniania podczas zamykania i otwierania. Jej fundamentalnym aspektem jest bezpieczeństwo, gwarantujące błyskawiczne zatrzymanie i zmianę kierunku przesuwu w razie napotkania na przeszkody. Efektywność technologii to gwarancja niezawodności produktu.

Niezbędny bodziec do bezpiecznego działania. Ten inteligentny system zarządzania momentem obrotowym oparty jest na technologii mikroprocesorowej central BFT. Poprzez pobieranie danych z różnych wskaźników aktualizuje poziom pchnięcia niezbędny do wykonania manewru. D-Track ułatwia ponadto instalatorowi wdrożenie certyfikatów przewidzianych przez przepisy prawa. Tradycyjne centrale nie odczytują dokładnego położenia bramy i w konsekwencji przyjmują stały poziom siły pchania, nie gwarantując stabilnej czułości podczas przesuwu przy otwieraniu i zamykaniu. Urządzenia BFT rejestrują nawet najmniejsze wahania siły bramy lub drzwi spowodowane na przykład różnicami temperatur lub zużyciem; dostarczają w ten sposób silnikowi regularnych informacji o optymalnym momencie obrotowym. Tradycyjna centrala sterująca nie byłaby w stanie wykryć wahań potrzebnej siły pchania i zaczęłaby sygnalizować obecność nieistniejących przeszkód. System BFT gwarantuje zatem maksymalny stopień bezpieczeństwa instalacji i jej niezawodną pracę, niezależnie od warunków klimatycznych, temperatury lub stopnia zużycia mechanicznego.DANE TECHNICZNE: 


Masz pytania? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 690 690 049